Odporúčame:

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

VILLAPARK Várgesztes

 

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
CE Hotel Fit, Hévíz

Hotel CE FIT sa nachádza cca. 500 metrov ďaleko od Hévízskeho jazera. Hotel, má 52 izieb. Z týchto sú 2 apartmánové , 10 štandardné a 39 superior  s balkónom a klimatizáciou.  Priestranné izby hotelu poskytujú maximálnu kombináciu vysokej úrovni a pohodlia. V hoteli čaká na obchodných cestovateľov a turistov reštaurácia, drink-bar, kaviareň, terasa.  

 

Lokalita: Hévíz
Balaton, HU

Wellness

Vlastná wellness časť nášho hotela s termálnym zážitkovým bazénom,  perličkovým kúpeľom, rôznými saunami, ako je fínska sauna, infrasauna, a parná kúpeľ, sú celý rok na poslúženie našich hostí. Okrem toho poskytujeme širokú ponuku wellness ošetrení, ktoré podporujú aktívny oddych, regeneráciu a relaxáciu, aby naši hostia mohli zabudnúť na negatívne príčiny zrýchleného životného štýlu, každodenného stresu a napätia, a tiež na vyčerpanosť a depresiu, ktoré z nich vyplívajú.

V našej reštaurácií čakajú na našich hostí obsažné bufetové raňajky a večere. Reštaurácia a Bar s  terasou čaká na našich hostí s ľahkými chodmi, s exkluzívnymi vínami a s občerstvujúcími koktélmi počas celého dňa a večera.

Relaxačný pobyt - Hévíz Maďarsko ( 2 noci)

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej superior izbe s vlastným WC, kúpeľňou,TV, telefónom, chladničkou a klimatizáciou.
 • Polpenzia pre 2 osoby:
  • raňajky formou bufetových stolov
  • večera formou bufetových stolov
 • Neobmedzený Wellness (zážitkový bazén, arómová kabína, soľná komora, saunapark
 • Wi-Fi zdarma.
 • Relaxačná aroma masáž 20’/dospelá osoba
 • Poskytnutie  10 %  na wellness ošetrenia

Cena :  169,- € / 2 noci / 2 osoby

Predĺženie pobytu:  85,- € /2 osoby / noc

 Zľavy:

 • dieťa od 0 do 4 rokov  10,- € / noc
 • dieťa od 4 do 14 rokov 20,- €/ noc

Miestny poplatok 1,50,- € / noc (nad 18 rokov)

Parkovanie 3,50,- € /noc/auto

 

Rezervácia:

Tel: 0036-83-340-484

Email: info@fithotel.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny