Odporúčame:

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

VILLAPARK Várgesztes

 

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií

Hotel Hajnal*** Mezőkövesd

 

Jedinečný kúpeľný a wellness raj na úpätí pohoria Bükk,  150 m od termálneho a zážitkového kúpaliska  Zsóry. Hotel je situovaný v príjemnom a tichom prostredí.

Pre našich hostí máme k dispozícii  60 izieb. K dispozícii je aj reštaurácia, bar, detské ihrisko, konferenčné miestnosti a parkovisko. V reštaurácii Vás čaká maďarská či medzinárodná kuchyňa a v ponuke sú aj diétne, diabetické a vegetariánske jedlá. Hotel ponúka vlastné liečebné a wellness centrum.


viac informácií
CE Hotel Fit, Hévíz

Hotel CE FIT sa nachádza cca. 500 metrov ďaleko od Hévízskeho jazera. Hotel, má 52 izieb. Z týchto sú 2 apartmánové , 10 štandardné a 39 superior  s balkónom a klimatizáciou.  Priestranné izby hotelu poskytujú maximálnu kombináciu vysokej úrovni a pohodlia. V hoteli čaká na obchodných cestovateľov a turistov reštaurácia, drink-bar, kaviareň, terasa.  

 

Lokalita: Hévíz
Balaton, HU

Wellness

Vlastná wellness časť nášho hotela s termálnym zážitkovým bazénom,  perličkovým kúpeľom, rôznými saunami, ako je fínska sauna, infrasauna, a parná kúpeľ, sú celý rok na poslúženie našich hostí. Okrem toho poskytujeme širokú ponuku wellness ošetrení, ktoré podporujú aktívny oddych, regeneráciu a relaxáciu, aby naši hostia mohli zabudnúť na negatívne príčiny zrýchleného životného štýlu, každodenného stresu a napätia, a tiež na vyčerpanosť a depresiu, ktoré z nich vyplívajú.

V našej reštaurácií čakajú na našich hostí obsažné bufetové raňajky a večere. Reštaurácia a Bar s  terasou čaká na našich hostí s ľahkými chodmi, s exkluzívnymi vínami a s občerstvujúcími koktélmi počas celého dňa a večera.

Relaxačný pobyt - Hévíz Maďarsko ( 2 noci)

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej superior izbe s vlastným WC, kúpeľňou,TV, telefónom, chladničkou a klimatizáciou.
 • Polpenzia pre 2 osoby:
  • raňajky formou bufetových stolov
  • večera formou bufetových stolov
 • Neobmedzený Wellness (zážitkový bazén, arómová kabína, soľná komora, saunapark
 • Wi-Fi zdarma.
 • Relaxačná aroma masáž 20’/dospelá osoba
 • Poskytnutie  10 %  na wellness ošetrenia

Cena :  169,- € / 2 noci / 2 osoby

Predĺženie pobytu:  85,- € /2 osoby / noc

 Zľavy:

 • dieťa od 0 do 4 rokov  10,- € / noc
 • dieťa od 4 do 14 rokov 20,- €/ noc

Miestny poplatok 1,50,- € / noc (nad 18 rokov)

Parkovanie 3,50,- € /noc/auto

 

Rezervácia:

Tel: 0036-83-340-484

Email: info@fithotel.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny