Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Danubius Health Spa Resort Bük****

Danubius Health Spa Resort Bük **** s flérom sa nachádza v báječnom mestečku ležiaci na úpätí Álp. Poskytuje dokonalé útočisko nielen pre milovníkov športu a aktívneho odpočinku, ale aj pre páry túžiacich po romantickom relaxe.

 

Uvoľnite sa v termálnom a zážitkovom bazéne hotela. Očakáva Vás tenis, squash, stolný tenis, minigolf, biliard a bowling. Vyskúšajte nordic walking alebo si vypožičajte bicykel a objavte krásy okolia!

Lokalita: Bük
Západné Zadunajsko, HU

Vybavenosť izieb 

200 klimatizovaných izieb s výbavou: balkón, kúpeľňa, telefón, minibar, rádio, TV, kino-kanál (za poplatok). Priechodné (rodinné) izby, antialergické, nefajčiarske izby a izby pre vozičkárov.

Vlastné uzavreté parkovisko, WiFi, práčovňa, knižnica a šachová miestnosť, hotelová taxislužba, predajňa suvenírov.

 

Ubytovanie (check-in): od 14:00 hod.

Uvoľnenie izby pri odchode (check-out): do 11:00 hod.

Typy izieb

Danubius Guestroom

Klimatizované izby, kúpeľňa, SAT TV, kino-kanál (za poplatok), telefón, minibar, sušič vlasov, balkón.

DeLuxe room

DeLuxe izby očakávajú hostí nefajčiarov na 6. poschodí. Klimatizácia, sprcha, trezor, Internet-pripojenie zdarma, SAT TV kino-kanál (za poplatok), telefón, minibar, sušič vlasov, balkón. V izbách DeLuxe je vstup domácim miláčikom nepovolený.

Konferencie

Hotel Danubius Health Spa Resort Bük**** disponuje 6 klimatizovanými sálami pre podujatia. Spolu so širokou paletou business služieb, vnútornými a vonkajšími programami predstavujú dokonalé miesto pre Vaše obchodné rokovania a iných podujatí, až pre 180 osôb. V konferenčných sálach, v hotelovej hale a na terase je v prípade záujmu k dispozícii pripojenie na Internet (WiFi).

 

Kúpeľné služby - Danubius Health Spa Resort Bük****

Liečba – služby

Známa termálna voda z Büku s teplotou 56°C vyviera z hĺbky 1282 m. Laboratórne rozbory dokázali, že obsahujú mimoriadne vzácne minerálne látky. Voda patrí do skupiny vápnikovo-horčíkovo-uhlovodíkových vôd. Veľmi dobre sa osvedčila v liečbe pohybového ústrojenstva, s výnimkou na akútne zápalové ochorenia. Vďaka vysokému obsahu kysličníka uhličitého má osviežujúci a krvný obeh podporujúci účinok.

 

Indikácie

Reumatizmus (okrem akútnych zápalov), rehabilitácia po úrazoch a ortopedických operáciách, chronické kĺbové zápaly, bolesti kĺbov a svalov, arthralgia, lumbago, rehabilitácia po vsadení protézy, bechterova choroba, pooperačná rehabilitácia, spondylartróza, polyartróza, discopathia, manažérske choroby, vyčerpanosť.

 

Kontraindikácie

Infekčné choroby, chronická trombóza, tromboflebitis, Ťažký stav anémie, zväčšenie štítnej žlazy a exoftalmus v prípade basedovej choroby, tuberkulóza, zhubné nádory, poruchy obehového systému z dôvodu srdcovej choroby, pokročilé štádium choroby koronárnych ciev (angina pectoris), bronchiálna astma, hypertónia, chronický zápal horných dýchacích ciest (influenza), vírusové ochorenia.

 

Procedúry - liečby

 • Lekárske vyšetrenie a konzultácia
 • Balneologické a hydroterapeutické procedúry: termálny bazén, kúpeľ CO2, podvodná masáž, záťažový kúpeľ, perličkový kúpeľ, škótske streky
 • Fyzikoterapeutické procedúry: liečebné masáže, liečebný telocvik, reflexná masáž chodidiel, ultrazvuk
 • elektroliečba: 4-komorový galvanický kúpeľ, jontoforéza, diadinamická liečba, interferenčná elektroliečba, sonodynator, selektívna elektroliečba, TENS
 • Obklady a zábaly: s termálnym bahnom, s liečebnými rastlinami, chladivé obklady,
 • Inhalácia
 • Zubná ambulancia (oproti hotelu): vyšetrenie, liečba, masáž ďasien
 • Konzultácia s reumatológom
 • Vyšetrenie očí zdarma

 V nedele a štátne sviatky sa liečebné procedúry neposkytujú.

 

Wellness, fitness, beauty

 • Vonkajší a krytý plavecký bazén, krytý termálny bazén, jacuzzi, sauna, parný kúpeľ, zážitkový bazén s masážnymi tryskami a vzduchovým dýzami, so šachovými a kartovými stolmi, solárium
 • Priestranná zelená záhrada s s terasou a lehátkami na slnenie
 • Danubius Premier Fitness 
 • Možnosť jazdy na koni, poľovania a golfu v blízkosti
 • Emporium Wellness & Beauty: kozmetické procedúry, masáž, manikúra, pedikúra, kaderníctvo
 • Wellness a centrum zdravia
 • Vyšetrenie očí a zraku

Vodný svet

 • Čiastočne krytý, čiastočne otvorený zážitkový bazén s vodopádom, vodnými dýzami, šachovými a kartovými stolmi (170 m2, 32-36°C)
 • Krytý termálny bazén (63 m2, 37°C)
 • Krytý plavecký bazén (15 x 8 m, 26-28 °C)
 • Záhradný plavecký bazén (20 x 10 m, 25-26°C)
 • Jacuzzi
 • Sauna, parná kabína, solárium

Wellness a fitness služby

Využívame blahodárne účinky našich prírodných zdrojov, ktoré slúžia relaxácii a regenerácii, pestovanie krásy a prevencia.

 

Relaxačné procedúry

 • Relaxačné a revitalizujúce masáže: úplná masáž tela, antistresová masáž, osviežujúce a relaxačné masáže sa aromatickými olejmi, suchá kefová masáž, relaxačná masáž hlavy a krku, masáž lymfatických uzlín
 • Aromaterapia: aromatický kúpeľ, Kleopatrin kúpeľ, aromaterapia s masážou chodidiel
 • Relaxačné obklady: vitamínový obklad, revitalizujúce obklady
 • Antistresový program: jóga, meditácia

 Starostlivosť o krásu

 • Emporium wellness a salón krásy: kozmetické ošetrenie, ošetrenie pleti a tela na vysokej odbornej úrovni s výrobkami známej francúzskej spoločnosti Clarins 
 • Manikúra, pedikúra

 Fitness a šport

 • Danubius Premier Fitness – fitness sála, fitness program a fitness plán zostavený trénerom, aktívna športová masáž, autogén tréning, aqua jogging, podvodný liečebný telocvik, ranný telocvik
 • Šport all inclusive: minigolf, squash, stolný tenis, záhradné šachy, bowling, biliard, ihrsiko petanque, nordic walking 
 • Tenis: 2 kryté, vykurované kurty (2.000 HUF/hod.) a 4 vonkajšie kurty
 • Požičovňa bicyklov
 • Golf - Birdland Golf & Country Club bezprostredne pri hoteli s 18-jamkovým ihriskom, driving range, putting, pitching a chipping green 
 • Jazdecká škola v blízkosti, poľovníctvo

 

Cenník procedúr – jednotlivci

Wellness ponuky                  HUF/osoba          Wellness ponuky               HUF/osoba   

Úplná masáž tela 50’                     9.800                 Antistresová masáž                     6.900

Aromaterapeutická masáž          5.300                   Suchá kefová masáž 15’            3.900 

Masáž hlavy a krku 15’                3.900                  Čokoládová masáž                        9.300

Wellnes bahenný zábal                 6.100                  Hydroxeur vaňový kúpeľ 10’   3.100

Hydroxeur vaňový kúpeľ 20’     5.600                  Aromatický kúpeľ                        4.200      

Kleopatrin kúpeľ 20’                      4.200                  Horúca masáž                                4.100      

 

KONTAKT:

Adresa: 9740 Bükfürdő, Thermal krt. 27.

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA