Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Hotel Divinus ***** Debrecen

Otvorenie päťhviezdičkového hotela Divinus v rekreačnej zóne mesta Debrecen, v blízkosti zážitkových kúpeľov Aquaticum, prinieslo novú farbu na paletu ponúk ubytovacích zariadení v meste.

Jedinečná poloha kombinuje prednosti mestského hotela s umiestnením v zelenej oáze. 150 izieb a 29 apartmánov s klasickým nábytkom, ale vybavením a technikou 21. str. očakáva návštevníkov.  

Lokalita: Debrecen
Eastern Hungary, HU

Momentálne je k dispozícii 150 klasických, 19 deluxe izieb (so spálňou a obývačkou), 6 apartmánov (s dvomi spálňami a obývačkou) a 4 luxusné apartmány (120 m2 a vlastná rokovacia miestnosť) harmonicky dopĺňajú konferenčné a wellnes služby hotela.

Reštaurácia Dominus ponúka formou a´la carte špeciality medzinárodnej a maďarskej kuchyne a v reštaurácii Firenze si môžete pochutnať na mediteránskych jedlách. Občerstviť sa ďalej môžete na grill terase, vo wellness bare a lobby bare.

Na konferencie, semináre, pracovné tréningy, rodinné stretnutia sú k dispozícii 5 sál. Kapacita v závislosti od spôsobu usadenia: 200 miest.

Vybavenie: projektor, projekčné plátno, flipchart, LCD TV, internet, mikrofón, audio video systém, technická pomoc

Wellness

  • 25 m plavecký bazén - relaxačný bazén
  • jacuzzi
  • detský bazén
  • fínska sauna, infra sauna
  • parná kabína
  • ochladzovací bazén
  • solárium
  • masáže
  • beauty centrum- kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra
  • fitness a selfness centrum

 

CENNÍK                                               4.01. - 31.03.2018                    1.4. - 31.10.2018**

                                                 1.11. - 24.12.2018*

Jednolôžková izba Superior                  105 Eur / noc                            118 Eur / noc

Dvojlôžková izba Superior                    122 Eur / noc                            135 Eur / noc

Jednolôžková izba Deluxe                     134 Eur / noc                            147 Eur / noc

Dvojlôžková izba Deluxe                        150 Eur / noc                            164 Eur / noc

Apartmán Executive                             204 Eur / noc                           228 Eur / noc

Apartmán Diplomat 2 os.                     400 Eur / noc                           400 Eur / noc

 

Cena zahrňuje: raňajky  formou bufetu, neobmedzený vstup do wellness a  fitness centra, daň, miestny poplatok.

 

KONTAKT:

Adresa:  4032 Debrecen, Nagyerdei krt. 1.

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny