Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI****

Novo postavený luxusný hotel Grund Resort je začlenený do pokojnej časti krkonošskej krajiny. Interiér hotela vznikol v spolupráci so špičkovým dizajnérskym ateliérom Ferrari Pagani Tresoldi Architekti.

Súčasťou rezortu je nové 18 jamkové golfové ihrisko s prvotriednym zázemím. Hru na ihrisku s výhľadom na Krkonošské panorámy si vychutnajte v spoločnosti priateľov alebo pod dohľadom profesionálneho trénera.

Lokalita: Mladé Buky
Severovýchod, CZ

Ubytovanie

V hoteli je 24 nadštandardných dvojposteľových izieb a 4 luxusné apartmány. Každá izba je vybavená sprchovacím kútom, televíziou so satelitným príjmom, minibarom a trezorom, 2 apartmány disponujú tiež hydromasážnou vaňou. Samozrejmosťou je pripojenie k internetu. V cene každej izby sú zahrnuté všetky poplatky, raňajky formou bufetu a navyše vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, vírivka).

Súčasťou hotela sú konferenčné miestnosti s technickým vybavením, denným svetlom a kapacitou cca 60 osôb. Hotel je tak ideálnym miestom pre firemné akcie, školenia, semináre, meetingy, teambuildingy či oslavy.

Reštaurácia

Svojim hosťom a návštevníkom ponúkame najvyššiu kvalitu a ešte niečo naviac. Štandardné menu je samo o sebe výnimočné a predstavuje zaujímavé kombinácie chutí a vôní. Stále menu spestrujú sezónne kuchyňou, každý mesiac Vás čaká špeciálna ponuka jedál, pripravených z čerstvých surovín podľa aktuálneho ročného obdobia.

Regenerácia v našom hotelovom wellness centre

K dispozícii je 12 metrový bazén s protiprúdom a masážnou lavicou, vírivka až pre 6 osôb, sauna a multifunkčné vaňa s vibračným dnom. Vyberať možno aj z ponuky masáží - klasických, športových, ale aj exotických. V ponuke sú tiež klasické, thajské a indické masáže a ďalšie procedúry s využitím francúzskej kozmetiky Thalion.

 

AKTUÁLNE  POBYTY

GREEN DAYS - wellness & golf balíček

Cena: 8 325 CZK

Balíček obsahuje:

 • 2 x welcome drink
 • Ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe na 3 noci s raňajkami
 • Green fee neobmedzene
 • 300 loptičiek
 • Aroma-masáž dve osoby (30 min.)
 • Malé prekvapenie
 • Neobmedzený prístup do wellness  centra (bazén s protiprúdom, vírivka a sauna)

                                                                            * * * *

GRUND RESORT PACKAGE

Cena: 17 960 CZK

Balíček obsahuje:

 • 2 x welcome drink
 • Ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe na 5 nocí s polpenziou
 • Fľaša sektu na izbu alebo do vírivky
 • Masáž pre dve sosoby - 60 min.
 • Indická masáž hlavy pre dve osoby
 • Pedikura v hodnote 660, CZK
 • Parkovanie
 • Neobmedzený prístup do wellness centra  (bazén s protiprúdom, vírivka a sauna)

                                                                            * * * *

ROMANTIC PACKAGE

Cena: 8 750 CZK 

Balíček obsahuje:

 • 2 x welcome drink
 • Ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe na dve noci
 • Raňajky
 • Piknikový kôš s lahôdkami pre dve osoby
 • Fľaša sektu na izbu alebo do vírivky
 • Masáž pre dve sosoby - 60 min.
 • Prechádzka na koňoch pre dve osoby - 45 min.
 • Neobmedzený prístup do wellness centra  (bazén s protiprúdom, vírivka a sauna)

 

KONTAKT:

Adresa: Mladé Buky 445, 542 23 Mladé Buky

Tel.: +420 499 421 950

Fax: +420 499 421 951

E-mail: reception@grundresort.cz

Web: www.grundresort.cz

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny