Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Panoráma***+ Balatongyörök

Hotel Panoráma***+ sa nachádza na severnom pobreží Balatonu, pri pláži v príjemnom prostredí uprostred vlasnej záhrady. Hotelový park, detský kútik, detské ihrisko, uzavreté parkovisko, pláž, množstvo športových zariadení poskytujú príjemnú a pokojnú relaxáciu.

Hotel má k dispozícií 70 klimatizovaných izieb, väčšie z nich sú dvojpriestorové, kde sa pohodlne zmestí celá rodina.

Lokalita: Balatongyörök
Balaton, HU

Všetky  izby sú vybavené individuálnou klimatizáciou, balkónom, kúpeľňou, chladničkou,  televízorom a telefónom.  Rodinné izby sú dvojpriestorové.

V celom hoteli je dostupná WIFI.

V našich konferenčných miestnostiach ponúkame vhodný priestor na organizovanie seminárov, konferencií, a firemných akcií.

Vysoký štandard služieb zabezpečujú bohaté raňajky formou bufetu, obedové menu alebo á la carte, ponúkame širokú škálu večere formou bufetu so šalátovým barom a dezertom.

Naše wellness centrum je jedinečné miesto na regeneráciu. K dispozícii sú zážitkový bazén,  parná kabína, slnečná terasa,  solárium. Objavte čaro wellnessu a vychutnajte si aj širokú ponuku masáží. V našom fitness centre na Vás čakajú moderné kardio stroje.

V hoteli je aj liečebné centrum, ktorý ponúka možnosť  lekárskeho vyšetrenia a rôzne liečebné procedúry (fizioterapia, elektroterapia, iontoforéza, ultrazvuk, magnetoterapia, individuálny liečebný telocvik, balneoterapia, vodné cvičenia, liečebné masáže).

Bar hotela je otvorený od 0:00 do 24:00 hod.

Okrem príjemného a pokojného ubytovania, detského ihriska a kútika, si môžete vybrať aj z množstva ďalších aktivít: petanque, biliard, stolný futbal, stolný tenis.

Hostia môžu využiť aj vodné športy na pláži (vstupenka v cene ubytovania). Pláž je vhodná aj pre malé deti – k dispozícií sú detský bazén,  tobogan, detské ihrisko.

Región Balatonu je popretkávaný množstvom turistických a výletných trás. Našim hosťom ponúkame možnosť zapožičania si bicyklov, pomáhame pri organizovaní vychádzok do okolia, rôznych programov.

Okolie: Keszthely (historické pamiatky), Hévíz (termálne jazero), Badacsony (vínna turistika), Sümeg (hrad), Zalakaros (kúpele).

 

 

KONTAKT:

Adresa: 8313 Balatongyörök, Petofi u.5

Tel.:  0036 83 349  524, 0036 30 3552  1632

E-mail : info@hotelpanorama.hu

Web: www.hotelpanorama.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA