Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Silverine Lake Resort****superior, Balatonfüred

Hotel sa nachádza v krásnom prostredí v mestečku Balatonfüred. Je v centre pobrežnej časti mesta, v susedstve Tagore promenády, lodného prístavu a poskytuje služby, ktoré uspokoja všetky nároky hostí prichádzajúcich kvôli aktívnemu oddychu, rekreácii a vyznávačov jachtingu.

Hotel je vhodný pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, rodinné dovolenky.

Lokalita: Balatonfüred
Balaton, HU

Hotel a izby

Hotel postavený z prírodných materiálov dokonale zapadá do osobitého prírodného prostredia. Z jednej strany je promenáda európskej úrovne, farebná ľudská kavalkáda, a z druhej strany stála a večná príroda so svojou rôznorodou premenou počas ročných období. Panónske kopce na protiľahlom pobreží obrastenom rákosím a trstinou, tajomná vodná hladina.

Zariadenie izieb charakterizuje nenútená elegancia, jedinečná stredomorská farebnosť a atmosféra, neopakovateľná panoráma a západ slnka pri brehoch Balatonu.

V našej ponuke je 56 dvojlôžkových iziebs možnosťou prístelky, balkónom a výhľadom na na panorámu jazera. Z toho 5 izieb silver standard, 30 izieb silver medium a 23 izieb silver plus, 1 silver de lux apartmán a 8 silver de lux rodinných apartmánov.

V hoteli sú k dispozícií konferenčné sály rôzneho typu. Sú vhodné na usporiadanie konferencií, stretávok, kurzov, rodinných osláv, team buildingov, firemných podujatí. Majú profesionálne technické vybavenie(ozvučenie, mikrofón, projektor, plátno, TV, CD a DVD prehrávač, prezentačná tabuľa, ADSL).

Catering (široká ponuka reštauračných služieb, podľa požiadaviek vyhotovené menu)

Konferenčné miestnosti
Lacus Pelso(138 m2 ), Luna  (27,6 m2 ), Sol  (21,6 m2 ), Füred (30 m2 ), Panoráma  (25,5 m2 ), Tihany  (27m2 )

Spa a wellness

Hotel Silver Resort****superior wellness & beauty má vnútorný a detský bazén, perličkový kúpeľ, vonkajšie bazény, terasu na opaľovanie a detské ihrisko.

Poskytuje ešte nasledujúce služby: sauna(fínska, infra), tepidarium, caldarium, soľná kabína, frigidárium, Kneippovo šľapací kúpeľ, aromatická sprcha, mediteran odpočívadlo, fitnes, masáže(švédska, aroma, revitalizačná, Dorn-Breuss terápia, shiatsu, lymfodrenáž atď.), kozmetické procedúry(čokoládové a hroznové zábaly), solárium.

K hotelu patrí vlastný lodný prístav - Silver Yacht Club s požičovňou ľodí.

Letný pobyt 4=3

 • 4 x ubytovanie (nástup na pobyt  nedeľu alebo pondelok)
 • polpenzia
 • uvítací nápoj
 • kupón na kávu v hodnote 500,- Huf
 • akcia na kokteily 1+1 ZDARMA (denne od  16:00 do 17:00)
 • župan pre dospelých
 • vstup do wellness centra hotela
 •  izba pre deti na hranie
 • Wifi v celom hoteli
 • opaľovacie ležadlá

 

Cena pobytu/ osoba/4 noci

 

20.05.-24.06.

 

24.06.-25.08.

Dvojlôžková izba Štandard bez balkóna
 56.400 HUF/osoba 83.400 HUF/osoba
Dvojlôžková izba Medium s balkónom 62.400 HUF/osoba 92.400 HUF/osoba
Dvojlôžková izba Superior
s balkónom
74.400 HUF/osoba 110.400 HUF/osoba
Apartmán De Luxe
86.400 HUF/osoba 122.400 HUF/osoba
Príplatok za 1-lôžkovú izbu
15.000 HUF/osoba
30.000 HUF/osoba

 

CENY nájdete TU - od 03.01.2016. do 01.01.2018

 •  ubytovanie
 • raňajky
 • kupón na kávu v hodnote 500,- Huf
 • piatok a sobota ( 15:00 - 16:00) - ochutnávka kávy
 • župan pre dospelých
 • vstup do wellness centra hotela
 •  izba pre deti na hranie
 • Wifi v celom hoteli
 • opaľovacie ležadlá

 

KONTAKT:

Adresa: 8230 Balatonfüred, Zákonyi F. u. 4

Tel.:  0036 87/583 000, 87/583 001
Fax:
  0036 87/480 057

E-mail: sales.balaton@silverinelake.hu

Web: www.silverinelake.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA