Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Hotel Villa Völgy ****, Eger

Hotel Villa Völgy **** Wellness & Conference sa nachádza v údolí Szépasszonyvölgy. Návštevníkov tu čakajú stovky vínnych pivníc vytesanými do tufu.

Okolie je veľmi tiché, budovy hotela  sú obklopené krásnym parkom, vďaka čomu je Villa Völgy ideálnym miestom pre relax a rekreáciu. Obľúbené vínne pivnice a bary sú od hotela vzdialené len niekoľko minút.

Lokalita: Eger
Northern Hungary, HU

Náš hotel očakáva svojich hostí v 3 rôznych budovách s celkom 86 štvorhviezdičkovými izbami. Wellness časť nadštandardnej budovy, ktorá bola odovzdaná v roku 2006 a renovovaná na konci roku 2013, má 25 pohodlných, elegantných „nadštandardných“ izieb.

V roku 2014 sa začalo rozšírenie nášho nadriadeného krídla o 12 „nadštandardnými“  (s nábytkom najvyššej kvality ) izbami. Hlavná budova, ktorá v roku 2009 prešla kompletnou rekonštrukciou, sa rozšírila o 22 "design deluxe"  izbou v minimalistickom štýle, a o vlastnou recepciou a barom. Tento 27-izbový trojhviezdičkový hotel bol zrekonštruovaný začiatkom roku 2014, čoho výsledkom bolo hodnotenie štyrmi hviezdičkami.

Wellness centrum je prístupný od dizajnových luxusných a tyrkysových luxusných budov cez park.

Počas pobytu naši hostia môžu  bezplatne využívať dobrodružný pláž (zážitkový bazén s barom pri bazéne, detský bazénik) a kryté wellness centrum (krytý bazén, zážitkový bazén, vírivku, infra saunu, fínsku saunu, soľnú komoru, aromaterapiu ľadovou parou), fitnes miestnosť, stredomorský salónik).

Naše dve reštaurácie okrem typických jedál v regióne  ponúkajú skutočné gastronomické špeciality a špeciality wellness kuchyne.

Okrem toho sú populárne v krytej terase pre 100 osôb usporiadané grilované večierky a večere s ochutnávkou vín vo vínnej pivnici (do 60 osôb) hotela s ocenenými vínami od najlepších vinárov v regióne.


KONTAKT:

Adresa: 3300 Eger,  Tulipánkert u. 5

Tel: +36 36 321 664

E-mail: postmaster@hotelvillavolgy.hu

Web: hotelvillavolgy.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny