Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hunguest Hotel Bál Resort ****

Hunguest Hotel Bál Resort sa nachádza na severnej brehu jazera Balaton, v Balatonalmádi, v strede úžasného prasterého parku iba 200 metrov od brehu jazera, ku ktorému sa môžete dostať prejdením pekného mostu.

Hotel očakáva hostí s 193 klimatizovanými izbami a 16 apartmánmi. Každá izba má výhľad na jazero Balaton a zvyšuje radosť z pobytu pri najobľúbenejšom maďarskom jazere.

Lokalita: Balatonalmádi
Balaton, HU

Hotel je otvorený po celý rok a je ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať alebo si užiť vodné športy, a dokonca aj pre rodiny s malými deťmi.

Izby sú vybavené vlastnou nastaviteľnou klímou, minibarom, fénom, TV so satelitnými programami, trezorom, WIFI  pripojenim.

V hotelovej reštaurácii očakávajú návštevníkov bohaté raňajky a večere formou bufetových stolov. Počas dňa a večerí ich je otvorený Mistral bar a terasa s ľahkými jedlami, exkluzívnymi vínami a osviežujúcimi koktailmi.

Naše vysokokvalitné konferenčné centrum je ideálnym miestom pre menšie a väčšie podujatia, miestnosti s rozlohou viac ako 1000 m2 sú osvetlené prirodzeným svetlom a vybavené modernou technikou.

Hotel má vlastné wellness centrum, v ktorom nájdete unikátny 25 metrový bazén s vírivkou, Kneippovym kúpeľom a rôznymi saunami (fínska, infra-sauna a parný kúpeľ). Samozrejmosťou je tiež široký výber masáží. Z relaxačnej miestnosti je výhľad na sviežu zelenú záhradu.

A areáli je aj kozmetický salón, ktorý ponúka rôzne ošetrenia pleti, depiláciu, manikúru a pedikúru.

Milovníci športu môžu každý deň v roku využívať fitness, aerobic a squash.

Za 5 minút chôdze sa dostanete k samostatnej hotelovej pláži s rozlohou 6 700 metrov štvorcových, kde môžu hostia využívať širokú škálu služieb.  Milovníci aktívnych športov sa môžu tešiť na plážový volejbal, ale je tu tiež možnosť hrania šachu, jazda na kajaku, či surfovanie.

 

KONTAKT:

Adresa: 8220 Balatonalmádi, Bajcsy Zs. 14

Tel.:  +36 88 620  623, +36 88 620  699

E-mail : reserve@hotelbalresort.hunguesthotels.hu

Web: www.hunguesthotels.hu/hu/hotel/balatonalmadi/hunguest_hotel_bal_resort/

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA