Odporúčame:

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

VILLAPARK Várgesztes

 

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Kincsem Wellness Hotel *** Kisbér

Kisbérsky Kincsem Wellness Hotel sa nachádza 25 km od Komárna pri vstupe do Bakonyu, uprostred Pannonhalmy, Móru a Bábolny, 18 km od diaľnice M1, pri hlavnej ceste č. 81.

Kincsem Wellness Hotel funguje odo dňa otvorenia v roku 2000 ako rodinný podnik. V apríli 2007 otvoril hotel svoje oddelenie wellness, ktoré uspokojí všetky nároky. Zároveň s otvorením wellnessu sa dokončili nové izby vybavené reštaurovaným antickým nábytkom. 

Lokalita: Kisbér
Stredné Zadunajsko, HU

IZBY

26 izieb hotela, v troch rôznych kategóriách, vo väčšine s možnosťou prístelky, umožňujú pohodlné ubytovanie pre 60 hostí.

Každá izba je vybavená minibarom, televízorom a telefónom.

Župan a fén na vlasy slúžia v pohodlných kúpeľniach na ešte väčší komfort hostí.

 

GASTRONÓMIA

Zväz Magyarskej Národnej Gastronómie (Magyar Nemzeti Gastronómia Szövetsége) vyznamenal reštauráciu Kincsem Wellness Hotela Patronátnou tabuľou.

Reštaurácia hotela, ktorá má kapacitu 50 osôb a otvorená terasa s kapacitou 30 osôb ponúkajú delikatesy medzinárodnej kuchyne. Aj tých, ktorí obľubujú vegetariánske jedlá a jedlá zdravej výživy čaká rozmanitá ponuka jedál.  Pozornosť a pohostinnosť pracovníkov reštaurácie neminie ani najmenších hostí.

Záhrada hotela je vhodná okrem odpočinku a rekreácie aj na grilovanie. V lete ponúkame pre hostí hotela grilovačky, záhradné posedenia a v zime ochutnávky páleniek spojené s pečením gaštanov a zabíjačkou.

 

WELLNESS

 Každý hosť hotela si môže vychutnať širokú ponuku wellnessu:

 • plavecký bazén, detský bazén, perličkový kúpeľ, vonkajší bazén (máj – október)
 • fínska sauna, infra sauna, parná sauna, aroma kabína, potápačský bazén
 • fitnes  

Spomedzi rozmaznávajúcich masáži si môžete vyberať dosýtosti!

Za poplatok môžete využiť aj solárium.

 

TRÉNINGY A KONFERENCIE

Hotel organizuje a realizuje aj konferencie, svadby, podnikové tréningy a iné programy. K týmto zabezpečujú v rokovacích miestnostiach aj vhodné technické vybavenie.

Pre skupiny – v prípade dostatočného počtu - organizujú aj jedinečnú ochutnávku páleniek, kde dávajú hosťom ochutnať 17 až 22 druhov bakonskej pálenky (napr. pálenku z bazového kvetu, pálenku zo šípok alebo z trnky).

 

Služby bez úhrady:

 • Možnosť používať internet v celom hoteli (je potrebný vlastný notebook)
 • Záhrada na odpočinok a grilovanie
 • Detský kútik v hoteli
 • Detské ihrisko v záhrade hotela
 • Parkovanie vo dvore hotela

 Služby za poplatok:

 • Masáž v hoteli
 • Konferenčná miestnosť s technickým vybavením
 • Tenis na neďalekom kurte
 • Požičanie bicyklov
 • Jazda na koči

 

AKTUÁLNE  POBYTY

3=4 (od nedele do piatku)

 • 3 alebo 4 x ubytovanie v štandardnej izbe s polpenziou
 • 2 x masáž
 • uvítací nápoj
 • vstup do wellness centra: plavecký bazén, detský bazén, perličkový kúpeľ, vonkajší bazén, fínska sauna, infra sauna, parná sauna
 • vstup do aromakabíny a do fitnescentra
 • WiFi (je potrebný vlastný notebook)

CENA:   13.300.- / osoba  / noc                          

Turistická  daň: 250 Ft/ osoba nad 18 rokov/noc (ca. 1.- EUR)

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 5.000 HUF/ noc

                                                                            * * * *

 

KONTAKT:

Address: H-2870 Kisbér, Kossuth Lajos utca 69-71.

Tel/Fax.: +36  34 352 207

E-mail.: sales@kincsemhotel.hu

Web: www.kincsemhotel.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny