Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Lipót Termálne a Zážitkové kúpalisko a Camping****

V srdci Szigetkoz sa ukrýva Lipótske Termálne a Zážitkové kúpalisko spomínané ako perla oblasti Szigetkoz, ktoré  sa považuje za jedno z najmodernejších kúpalísk krajiny.

10 hektárová krásna plaž so živým trávnikom okrem kúpania ponúka veľa možností na rekreáciu. Deň strávený v Lipótskom Termálnom a Zážitkovom kúpalisku nie je iba kúpeľovým zážitkom ale aj celodňovým oddychom, osviežením pre všetky vekové kategórie.

Lokalita: Lipót
Západné Zadunajsko, HU

V komplexu, ktorí sa nachádza v kľudnom a prekrásnom prírodnom prostredí na hostí túžiací sa kúpať čakajú: dva bazeny s liečivou vodou, plavecký a detský bazen, bazen s vyrivkou a protiprúdom, perličkovy kúpel, zážitkový bazen plny s masažnými prvkami, plážový bazen 1200 m2 ( spolu s vlnovým bazenom, vodový zábavný park a 6 obrovské tobogány ) a vodný mlyn so saunou umiestnený na ostrov.

Zloženie termálnej vody

Voda termálneho prameňa v roku 2004. dostala kvalifikáciu liečivej vody.  Termálna voda má nízku tvrdosť, a je sodno uhličitanová a fluoridová kyselka. 

Liečivé účinky:  Fyzické opotrebovanie kĺbov a choroby chrbtice, chronické zápalové ochorenia kĺbov, rehabilitáciu po úrazoch a regenerácia pri komplikáciách.

10 hektárová krásna plaž so živým trávnikom okrem kúpania ponúka veľa možností na rekreáciu. Zábave hostí slúžia ihriská na plážový volejbal a futbal vhodné aj na usporiadanie medzinárodných súťaží, vodny telocvik a aerobic, relaxačné masaže, detské ihrisko, rybník na prezentáciu rýb Szigetkoz, cez víkendy detské animačné programy rozmanité programy a predstavenia. 

V širokej škále stravovacích jednotiek sú bufet, pizzeria, vodný bar a kaviareň – cukráreň. 

Kúpalisko kladie veľký dôraz na bezpečnosť. Kvalifikovaný plavčíkovia a záchranáry dohliadajú na kúpajúcich. 

Deň strávený v Lipótskom Termálnom a Zážitkovom kúpalisku nie je iba kúpeľovým zážitkom ale aj celodňovým oddychom, osviežením a nezabudnutelným odpočínkom pre všetky vekové kategórie.

Termálne kúpalisko je otvorené  každý deň od pondelka do nedele. 

Dňa 2. júna 2012. v priamom susedstve Termálneho a zážitkového kúpaliska v Lipóte bol otvorený Termál Camping****. 

Svojich návštevníkov očakáva 250-imi odstavnými miestami (stan, karavan, obytné auto), 32-imi novými mobilnými domami s úplným vybavením (jedna izba s francúzskou posteľou, druhá izba s dvoma posteľami pre jednu osobu, kúpeľňa, kuchyňa, jedálenský kút so sedačkou – na ktorom sa zmestia dve menšie deti, pred domom stôl + 4 záhradné stoličky, no klima and tv) a 6-imi drevenicami –každá pre dve osoby (jedna izba s francúzskou posteľou, kúpeľňa, kuchynský kút, terasa so záhradným zariadením, no klima and tv) a 14 spací vozeň ( 2 poschodová posteľ, no klima and tv). Ku campingu patrí aj budova vybavená sprchami a umývadlami, ako aj miestnosť na varenie a pranie. Návštevníci campingu majú nárok na neobmedzený vstup do termálneho kúpaliska. Pri príchode do campingu na recepcií po zaplatení depozitu 1000 HUF obdržíte náramok, s ktorým sa môžete voľne pohybovať medzi campingom a termálnym kúpaliskom. 

Cena zahŕňa kompletné kúpelne služby!

 

KONTAKT:

Adresa: 9233 Lipót,  Fö u. 84

Tel: +36 30 4737656

E-mail: info@lipotfurdo.hu

Web: www.lipotfurdo.hu, www.campinglipot.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny