Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
OREA Wellness Hotel Santon*** Brno

OREA Wellness Hotel Santon ponúka atmosféru uvoľnenia a krásny dotyk prírody navyše.
Ideálnym miestom pre pracovné, relaxačné i slávnostné pobyty uprostred prírody, prechádzky po brehu priehradného jazera, nezabudnuteľné rodinnej oslavy, svatby, obchodnej konferencie a iné zážitkové firemné eventy, priateľská stretnutie, raňajky, obedy a večere na vyhliadkovej terase, letné pikniky v tráve či iný vhodne zostavený tematicky ladený program.

Lokalita: Brno
Jihovýchod, CZ

Vo Wellness Hoteli Santon Brno nájdete blahodárny saunový svet, so saunou fínskou, tropickú, sedliackou s parným nárazom a eukalyptovou parný kúpeľ.  Súčasťou wellness zóny je tiež relaxačný bazén s protiprúdom a masážnymi tryskami, útulná odpočiváreň, kde môžete relaxovať v pohodlných ležadlách s krásnym výhľadom na brnenskú priehradu. Proste exkluzívne wellness služby pre každého z vás!

Doprajete si príjemne ukľudňujúce aj odborné wellness masáže či posilňujúci a liečivú oxyterapiu. Soľná oxyterapie bola vyvinutá k zlepšeniu celkovej zdravotnej kondície, k posilneniu obranyschopnosti organizmu, k prevencii chorôb a zrýchlenie regenerácie.

V rámci služieb wellness Brno vám ponúkame tiež profesionálne solárne štúdio s kolagénom, príjemné fitness centrum s kardiozónu či romantické chvíle v privátnom zážitkovom whirlpoolu.

Vybrať si môžete aj z pestrej ponuky darčekových poukazov na wellness a zážitkových wellness pobytov. Filozofiou nášho brnenského wellness centra je vytvoriť čo najpríjemnejšie podmienky pre Vašu relaxáciu.

 

 

KONTAKT

Adresa: Přístavní 38, 63500 Brno

Tel.: 00420 546 124 444

Fax: 00420 546 210 004

E-mail: santon@santon.cz

Web: www.santon.cz

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA