Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Park Inn Zalakaros Resort & Spa

Hotel Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa je prvým hotelom patriacim k medzinárodnému reťazcu v regióne a nachádza sa vedľa termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros. Hostia hotela  sa môžu dostať do kúpeľov priamo cez uzavretú a vyhrievanú chodbu.

Najväčšou devízou hotela je okrem polohy aj kvalita, komfort, rodinná atmosféra, priateľský personál a neopakovateľný štýl Park Inn.

Lokalita: Zalakaros
Balaton, HU

Kvalita, štýl, a dizajn vo všetkých štandardných a rodinných izbách. Praktické zariadenie, pohodlie, priestory s domácou atmosférou. Ku všetkým izbám patrí balkón, nachádza sa v nich zadarmo WiFi, individuálne nastaviteľná klimatizácia, LED TV s veľkou obrazovkou, minibar a  trezor. K tomu všetkému ešte pestrofarebný a nenapodobiteľný štýl Park Inn.

Vo všetkých 214 štandardných a 24 rodinných izbách je možné umiestniť prístelku. Vo väčšine izieb je možné umiestniť 1 prístelku a 1 detskú postieľku. Malým deťom poskytujeme detskú postieľku zadarmo. Disponujeme aj bezbariérovými izbami pre invalidných hostí.

Termálne kúpele Zalakaros sú jedny z najkrajších a najväčších zážitkových kúpeľov Maďarska, kde kúpanie nie je len pôžitkom, ale poskytuje veľké dobrodružstvo celej rodine. Okrem detského vodného raja tu čakáme všetky vekové skupiny túžiacich po odpočinku a dobrodružstvo so zážitkovým bazénom, adrenalínovým skluzavkovým parkom, komplexnými kúpeľnými kúrami, možnosťami hydroterapia, elektroterapia a masážami.

Služby zážitkových kúpeľov môžu návštevníci využívať počas celého roka. Viac ako 20 vodných atrakcií bazénového komplexu poskytuje príjemnú zábavu všetkým vekovým skupinám. Napomáhajú uvoľnenie, načerpanie síl, relaxáciu, priaznivým účinkom prispievajú k udržaniu telesného a duševného zdravia.

 

KONTAKT:

Adresa: 8749 Zalakaros, Udulo sor 1.

Tel: +36 93 920  103

E-mail: info.zalakaros@parkinn.com

Web: www.parkinnzalakaros.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA