Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Hostia, ktorí túžia po nezabudnuteľnom kúpeľnom zážitku neďaleko hlavných zaujímavostí, ocenia našu polohu. Hotel sa nachádza iba 5 minút chôdze od stredu mesta Sárvár.

Náš hotel je priamo prepojené s kúpeľným a wellness centrom Sárvár. Naši hostia sa môžu dostať do kúpeľov priamo cez uzavretú a vyhrievanú chodbu.

Lokalita: Sárvár
Západné Zadunajsko, HU

Ubytovanie v tomto štvorhviezdičkovom hoteli poskytuje 236 pestro vybavených izieb, zahŕňajúce apartmán s jednou alebo dvoma spálňami v srdci kúpeľnej oblasti.

Všetky izby a apartmány majú vlastné balkón s idylickým výhľadom na pokojné okolie. Apartmány sú zariadené prvotriednym komfortným vybavením, ktoré zahŕňa televízor s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi pripojením k internetu a minibarom.

Hotel ponúka svojim hosťom to najlepšie z pravej maďarskej kuchyne a medzinárodných pokrmov v meste. Reštaurácia La Caraffa ponúka lahodnú hostinu pri raňajkách a večeru formou bufetu. V záujme čo najväčšieho pohodlie hostí poskytujeme v prípade vysokej obsadenosti hotela možnosť stravovania okrem reštaurácie La Caraffa aj v bare Graffiti, s rovnakou ponukou polpenzia.

pPstor pre konferencie a spoločenské podujatia môže ponúknuť tanečná sála o ploche 270 m2 s kapacitou 310 hostí. Tento priestor je možné rozdeliť do troch menších miestností. Celé konferenčné centrum má prirodzené denné svetlo, vysokorýchlostný internet a moderné technické vybavenie.

Tento hotel umožňuje hosťom  vstup do kúpeľného a wellness centra Health Spa and Wellness Centre Sárvár cez krytú a vyhrievanú chodbu. Vodná plocha kúpeľov má rozlohu vyše 5 000 štvorcových metrov. Kúpele v meste Sárvár sa zameriavajú nielen na rodiny a ponúka rôzne druhy rekreačných a zábavných zariadení spolu s liečivými a relaxačnými procedúrami pre všetky vekové skupiny.

 

KONTAKT:

Adresa: 9600 Sárvár, Vadkert u.  6

Tel: +36 95 530  100

E-mail: info.sarvar@parkinn.com

Web: www.parkinnsarvar.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA