Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Spirit Hotel Thermal Spa***** Sárvár

Jedinečný päťhviezdičkový hotel , ktorý vznikol v roku 2008, leží v nádhernej maďarskej scenérii s krišťálovo čistým vzduchom obklopený lesmi, v bezprostrednej blízkosti je 7 jazier.

Hotelový komplex ponúka 273 unikátnych dizajnérskych izieb a apartmánov, wellness služby, terapeutické a rekreačné služby, športové možnosti. V areáli hotela vyvierajú liečivé termálne pramene z hľbky 1056 metrov pri teplote 46ºC.

Lokalita: Sárvár
Západné Zadunajsko, HU

Vybavenie izieb

 • klimatizácia
 • LCD televízor
 • minibar
 • internetové pripojenie
 • trezor
 • antialergické posteľné prádlo (na požiadanie)
 • kúpeľňa so sprchovacím kútom
 • balkón

Reštaurácia

Reštaurácia, bar a vináreň hotela ponúka gastronomické zážitky, kde okrem tradičných chutí si prídu na svoje aj priaznivci reform kuchyne.

Oxygen bar s terasou sa nachádza v srdci wellness oázy pohľadom na jazero. Podávajú sa kokteily a drobné pokrmy.

Luna bar so živou hudbou zvýrazňuje prestíž hotela a je obľúbeným miestom stretnutí. Zabaviť sa môžete pri biliarde alebo bowlingu.

Konferencie

Kongresové centrum má rozlohu 740 m² s kapacitou pre 500 ľudí, s možnosťou rozdelenia do šiestich miestností. Je vybavené modernou špičkovou technológiou ako vstavaný a mobilný audio systém s diaľkovým ovládaním, hi-fi systém, pevné a bezdrôtové mikrofóny, pevné a mobilné LCD projektory a monitory s diaľkovým ovládaním.

Wellness & Spa

V areáli hotela vyvierajú liečivé termálne pramene z hĺbky 1056 metrov pri teplote 46ºC. K dispozícii je wellness oáza (1300 m² vodnej plochy), vonkajší a vnútorný bazén s termálnou vodou, saunový ostrov s 8 tematickými saunami, tepidárium a parné kúpele, masážny bazén, soľná komora.

 • termálne a zážitkové bazény - vonkajší, vnútorný zážitkový a termálny bazén, vonkajší a vnútorný detský bazén, vírivka, vzduchové trysky, vodné trysky, chrliče vody, vstup pre vozíčkarov, vodný kanál, protiprúd, Kneippov bazén, plavecký bazén (25m x 12m) 
 • saunový ostrov - parná kabína, ružová sauna, biosauna, aroma kabína, fínska sauna, infrasauna, lakónium, soľná jaskyňa, štôlňová sauna
 • turecké kúpele Hamam a Rasul kúpeľ
 • relaxačný areál a odpočívareň
 • masáže rôzneho typu (napr. podvodná masáž, hydrogalvanická masáž, thajská masáž, aromatická masáž, Ayurveda Abhyanga masáž celého tela alebo jednotlivých časti, reflexná masáž nôh, regeneračná masáž a iné)
 • terapeutické služby (napr. Mckenzieho chrbtová terapia, laserová, magnetická, inhalačná, kyslíková terapia, hydroterapia a iné)
 • kozmetický salón (kompletné ošetrenie tváre a tela, skrášlovacia procedúra, vosková depilácia, manikúra a pedikúra, solárium a iné)

Športové možnosti

Bowling, squash, tenis, fitnes centrum s najmodernejšími cardio prístrojmi, cyklistika, nordic walking,  jazda na koni.

 

AKTUÁLNE  POBYTY

Spirit Love

 

Balík obsahuje:

 • 2 alebo 3 x ubytovanie
 • 2 x raňajky formou bufetu
 • 2 x večera pri sviečkach v štýlovej reštaurácii Onyx
 • uvítací nápoj
 • sladké prekvapenie a šampanské na izbe
 • 1 x perličkový kúpeľ vo dvojici (20’)
 • vstup do wellness centra: vnútorné a vonkajšie bazény , termálne, zážitkové a detské bazény, bazény s vodným prúdom, veľkorozmerný whirpool, vnútorný a vonkajší whirpool s termálnou vodou, športový bazén (25m x 12m)
 • saunový ostrov: parná kabína, ružová sauna, biosauna, aroma kabína, fínska sauna, infrasauna, lakónium, soľná jaskyňa, štôlňová sauna, jacuzzi, tropický dážď
 • vstup do fitness centra
 • účasť na rôznych športových programoch

Ceny od:

Nástup na pobyt: nedeľa, pondelok, utorok alebo streda      
Dvojlôžková izba Premium:   239,-EUR / osoba / 2 noci

Nástup na pobyt:  štvrtok, piatok  alebo sobota    
Dvojlôžková izba Premium:   355,-EUR / osoba / 3 noci

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1,5 EUR /noc /osoba nad 18 rokov a parkovné 4,- EUR /auto/noc.

 

KONTAKT:

Adresa: 9600 Sárvár, Vadkert krt. 5.

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA