Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Tokajer Wellness Penzión, Keszthely

Tokajer Wellness Penzion je  jeden z najlepších ubytovacích zariadení v Keszthelyi, ktorá ponúka  hosťom najviac služieb za rozumné ceny.  Penzión sa nachádza v zelenom srdci mesta Keszthely, 100 m od brehu jazera Balaton, 300 m od pláže a 800 m od centra mesta.

Penzión pozostáva z troch budov (dom A, dom B, dom C). Penzión ponúka komfortné ubytovanie pre viac ako 80 ľudí.

Lokalita: Keszthely
Balaton, HU

Izby majú balkón alebo terasu. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu (WC, sprchu), chladničku, káblovú TV. Izby v D dome majú aj malú kuchynku. 

Penzión Tokajer sa môže pochváliť s najlepším a najširším výberom  raňajkami formou bufetu v okolí. V Keszthelyi len penzión Tokaj má tri bazény. Zdobené palmami sú k dispozícii dva bazény s bezplatnými lehátkami a slnečníkmi. Krytý vyhrievaný bazén (27 ° C) poskytuje deťom a dospelým zážitok aj za zlé počasie. 

Náš penzión nezabúda ani na športovcov. Stolný tenis, stolný futbal, biliard a fitnescentrum čakajú tých, ktorí sa rozhodnú relaxovať.  Náš penzión ponúka najviac najmodernejších  bicyklov v Keszthelyi, ktoré bezplatne poskytujeme našim hosťom. V okolí nájdete širokú ponuku športových zariadení ako: tenisové kurty (100 m), minigolf (200 m), jazda na koni (700 m) a široká ponuka vodných športov.

Vo dvore penziónu nájdete uzavreté parkovisko.  Náš penzión čaká hostí od 9. marca do 30. septembra.

 

KONTAKT:

Adresa: 8360 Keszthely, Apát u. 21

Tel: +36 30 286 3810, +36 83 319 875

E-mail: info@tokajerwellness.com

Web: www.tokajerwellness.com

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA