Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
VILLAPARK Várgesztes

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.

Lokalita: Várgesztes
Budapest a okolie, HU

Wellness

V budove hotela sa nachádza zážitkový bazén s rozlohou 300 m2, ktorý slúži pre pohodlie a relaxáciu našich hostí po celý rok.  K dispozícii je aj detský bazén, a bazén pre najmenších so šmykľavkou.

Ďalšie wellness služby - jacuzzi,sauna,  masáže. Vonkajší časť villaparku ponúka  bazén s tobogánom a detský bazén pre najmenších.

Gastronómia

Stravovacie služby Vám ponúkame vo forme polpenzie alebo  plnopenzie.

Okrem medzinárodnej a stredomorskej povahy našej kuchyne sa zdôrazňujú domáce maďarské chute.Pre našich najmenších  návštevníkov máme špeciálne detské menu: známe a obľúbené jedlá môžu mať pocit, akoby boli doma. Pripravujeme aj bezlepkovú a vegetariansku stravu.

Voľný čas

V budove Park Centrum naši animátori zabaviadeti cez víkend a v hlavnej sezóne každý deň.  V detskom kútiku je pripravený labyrint, kde sa Vaše ratolesti môžu vybehať, skákať, liezť, šmýkať sa, takže rodičia sa bez problémov môžu oddychovať. V letnej sezóne sú animačné programy od rána do večera ( napr. lukostreľba, jazda na koni, vodné dobrodružstvá, športové programy, atď

V areáli Villapark je niekoľko detských ihrísk s pieskoviskom, hojdačkami a tobogánmi. Pre veľké sú k dispozícií rôžne športové ihriská, ako trávnaté a piesočné futbalové ihriská, volejbalové ihriská a tenisové kurty pre začiatočníkov.

 

KONTAKT:

Adresa: 2824 Várgesztes,  Villapark 201/25

Tel:  06 34 494 494

E-mail: foglalas@villapark.hu

Web: www.villapark.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny