Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Wellness Hotel Katalin****

V blízkosti Balatonu, Keszthelyu a Hévízu, v rodinnej atmosfére Vás čaká Wellness Hotel v Gyenesdiási v tichom, pokojnom prostredí 200 metrov od pláže, prístavu a Balatonu. Náš hotel získal v roku 2009 ocenenie „Najkvetnatejší poskytovateľ ubytovania pri Balatone” v súťaži O kvetnatý Balaton.

V parkovej záhrade s veľkým bazénom s ponukou veľkého množstva možností na športové vyžitie a zábavu našich hostí najprv vítal penzión, neskôr dva apartmánové domy a teraz už aj Wellness Hotel.

Lokalita: Gyenesdiás
Balaton, HU

Ubytovanie

Izby s klímou pre náročných návštevníkov, apartmán, pre rodiny s deťmi apartmán s wellness službami a polpenziou ponúkajú osvieženie pre oddychuchtivých. O pohodlie návštevníkov nášho hotela sa stará aj výťah.

Vybavenie hotelových izieb: antialergénna posteľ, klíma, širokopásmový internet, telefón, kúpeľňa, župan pre dospelých, uteráky, chladnička, káblová TV, balkón; za poplatok: trezor, minibar

Spolu s naším salónom krásy Dália s ponukou čarovnej kozmetiky v exkluzívnom prostredí - s procedúrami Fito Fruit a Rosa Graf - kaderníctvom, manikúrou, umelými nechtami, pedikúrou, masážou a soláriom s prijateľnými cenami čaká štvorhviezdičkový Wellness Hotel Katalin všetkých návštevníkov, ktorí sa by chceli skrášliť.

Vedľa uzavretej chodby spájajúcej hotel a penzión môžete nájsť aj reštauráciu a bar Katalin s možnosťou biliardu a stolného futbalu. Naši návštevníci môžu tráviť svoj čas v spoločných miestnostiach s celkovou plochou 640 m2.

Každá ponuka ubytovania v hoteli a penzióne v sebe zahŕňa možnosť využitia detského kútika (bez dozoru), ako aj raňajky a večeru vo forme švédskych stolov.

V záhrade na deti čaká bazén s rozmermi 12 x 5 m s korytnačkou, vybavený 4-dráhovou šmýkačkou, štyrmi vodnými efektmi a hĺbkou vody od 25 do 50 cm.
V lete sa veľkosť našich detských ihrísk viacnásobne zvýšila!
Celková veľkosť vodných plôch je v lete 250 m2.

Šport a wellness

Naša záhrada ponúka možnosti športovania a oddychu ako deťom, tak aj dospelým. Najobľúbenejším je vonkajší plavecký bazén s rozmermi 15 x 8 x 1,75 m obkolesený ležadlami a slnečníkmi. Hneď vedľa bazéna je zastrešený gril ponúkajúci oddych aj pre návštevníkov, ktorí sa unavili plávaním a stolným tenisom. Obľúbenou zábavou drobcov je hojdačka s preliezkou a pieskovisko. K objaveniu okolia Vám za priaznivú cenu zabezpečíme bicykle.

Celé dolné podlažie budovy hotela slúži na šport a relax našich návštevníkov. Biliard, stolný futbal a internet je k dispozícii v samostatnej miestnosti vedľa nášho baru. V posilňovni vybavenej posilňujúcimi a formujúcimi zariadeniami sa pre zmenu môžeme zbaviť prebytočných kíl.

Wellness služby

- Bazén s vírivkou pre 8 osôb naraz, s 3 rôznymi vodnými efektmi, prúdmi vody a vzduchu masírujúcimi chrbát, driek a nohy.
- Vnútorný bazén: 12,5 × 5,5 × 1,2 m, voda s teplotou 29 stupňov poskytuje osvieženie našim zákazníkom po celý rok.
- Vonkajší bazén: 15 × 8 m, hĺbka vody 1,40-1,75 m, skutočný plavecký bazén otvorený od jari do jesene (nie je vyhrievaný).
- Vonkajší detský bazén: 12 × 5 m, tvar čísla 8, hĺbka vody 25 - 50 cm je obľúbeným letným miestom drobcov
- Fínska sauna s ponorným bazénom s ľadovou vodou, plus plachta
- Aromasauna so svetelnou terapiou (s občasnou dennou prevádzkou)
- Infrasauna: 2 dospelí, 800 ft/ 30 minút
- Posilňovňa: Popri zdravom životnom štýle je k dispozícii bežiaci pás Finnlo a izbový bicykel, multifunkčný vzpierací stroj, činky a Twister.
- Solárium: Luxura solárium, 160 W rúra, 1 €/ 3 minúty
                                                                - Masáž:

  • Osviežujúca masáž - 25 minút: 12 €
  • Osviežujúca masáž - 50 minút : 22 €
  • Relax masáž - 25 minút: 12 €
  • Relax masáž - 50 minút: 22 €
  • Svédská masáž - 25 minút: 12 €
  • Svédská masáž - 50 minút: 22 €
  • Podrážková masáž - 25 minút: 10 €

 

 

KONTAKT: 

Adresa: 8315 Gyenesdiás, Szent István út 5.

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA