Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Wellness hotel Rezidence Ambra Luhačovice ****

Wellness hotel Rezidence Ambra je moderné nadštandardne vybavené zariadenie s celoročnou prevádzkou, ktoré ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovanie, gastronómie a relaxačných služieb.

V základnej ponuke služieb má wellness pobyty, hotelové ubytovanie vzdelávanie, prezentácie a spoločenské akcie firiem spojene s wellness zážitkami, individuálne aj skupinové programy zostavené na želanie hosťa.

Lokalita: Luhačovice
Moravskoslezsko, CZ

Ubytovanie

 • ubytovacia kapacita - 116 základných lôžok, možnosť prísteliek
 •  jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby s možnosťou prístelky, dvojlôžkové apartmány (s možnosťou až 3 prísteliek), bezbariérový apartmán
 • vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchovacím kútom (väčšina apartmánov s vaňou), WC , balkóny (okrem 5. etáže), TV, pripojenie k internetu, telefón, minibar, zabudovaný fén, bezpečnostná schránka
 • 50 parkovacích miest, z toho 10 v podzemnej garáži - za poplatok 

Stravovanie

 • reštaurácia s kapacitou 100 miest, lobby bar, letná terasa - celodenná prevádzka
 • polpenzia u wellness pobytov: raňajky formou bufetu, večere teplý bufet s ponukou 4 hlavných jedál, zeleninových a ovocných šalátov, na želanie plná penzia, možnosť objednania špeciálnych diét pred nástupom (vegetariánskej, bezlepkovej, diabetickej stravy).
 • k dispozícii nutričný terapeut pre konzultácie týkajúce sa stravovacích návykov, odporúčanie vhodnej stravy alebo pitnej kúry

Balneoprevádzka - Centrum vitality

 • bazén s protiprúdom 13 x 7,5 m, whirlpool
 • široká ponuka procedúr - kúpele, masáže, zábaly, oxygenoterapia, aromaterapia, infrasauna, vaňa s magnetickým poľom, svetelná terapia a muzikoterapia, lávové kamene, pivná kúpeľ, thajské masáže, lymfatická a podtlaková masáž - ponuku procedúr priebežne dopĺňame o zaujímavé novinky
 • zabezpečíme odbornú konzultáciu s lekárom pri výbere vhodných procedúr a pohybových aktivít

Ponuka pre firmy, inštitúcie, organizácie

Wellness hotel Rezidence Ambra má vhodné podmienky pre organizáciu vzdelávania, prezentácie či porady, možnosť prenájmu miestností pre malé a stredne veľké akcie a ich komplexné zabezpečenie technikou a službami.

Miestnosti na rokovanie

 • Salónik s krbom (klimatizácia): kapacita pri divadelnom usporiadaní max 50 miest, pri stolovej úprave do písmena U; max 30 miest.
 • Reštaurácia (klimatizácia): kapacita pri divadelnom usporiadaní max 85 miest, pri stolovej úprave 70 miest.
 • Salónik za reštaurácií (klimatizácia): kapacita pri divadelnom usporiadaní max 50 miest, pri stolovej úprave do písmena U; max 30 miest.
 • Zrkadlový sála: kapacita pri divadelnom usporiadaní 70 miest, pri stolovej úprave do písmena  U,  max . 50 osôb.

Technické vybavenie: premietacie stena, dataprojektor, TV, DVD, flipchart, laserové ukazovátko, CD prehrávač

 

 

KONTAKT:

Adresa: Solné 1055, 763 26  Luhačovice

Tel: +420 577 154 154, +420 577 154 111

E-mail: rezervace@hotel-ambra.cz, recepce@hotel-ambra.cz

Web: www.hotel-ambra.cz

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny