Odporúčame:

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

VILLAPARK Várgesztes

 

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Karos Spa ****superior Zalakaros

Hotel Karos Spa ****superior leží v rajskom prostredí, 400 metrov od centra Zalakaros. Tento wellness hotel je pre rodiny náležitý, uspokojuje všetky nároky na luxus, komfort a ojedinelosť.

Naši hostia môžu spoznať odpočinok a ozajstný pocit "Spa" v inštitúte pre krásu  na rozlohe 4000 m2, kde sa môžu zúčastniť na ozajstnom cestovaní časom z doby starých Rimanov. Na skoro 1000 m2 veľkej vodnej ploche nájde každý člen vašej rodiny niečo pre seba! 

Lokalita: Zalakaros
Balaton, HU

Reštaurácia

So špecialitami maďarskej a medzinárodnej kuchyne sa môžete oboznámiť v reštaurácii hotela, v Cafe Bare, v bare zv. Hajóbar, a v letných mesiacoch aj v Grillovej záhrade.

Wellness

Naši hostia môžu spoznať odpočinok a ozajstný pocit "Spa" v inštitúte pre krásu  a spa a saunový svet  na rozlohe 4000 m2, kde sa môžu zúčastniť na ozajstnom cestovaní časom z doby starých Rimanov.

Na skoro 1000 m2 veľkej vodnej ploche nájde každý člen vašej rodiny niečo pre seba! 2 veľké vonkajšie bazény a 5 vnútorných plaveckých a zážitkových bazénov, detské bazény, termálne kúpele, jakuzzi, vírivý kúpeľ očakávajú milovníkov wellnessu.


Na úseku Wellness 
nájdete ihriská pre deti, kde s bohatou možnosťou pestrých hier čakáme na vaše deti. Naše odborné učiteľky a pomocníčky s veľkou láskou očakávajú vaše ratolesti, a kým sa vy kľudne odpočívate, aj detská sa dobre pozabávajú. 

 

AKTUÁLNE  POBYTY

 

                                             

KONTAKT:

Adresa: 8749 Zalakaros Alma utca 1.

Tel.: 06 / 93 / 542-500

Fax.: 06 / 93 / 542-501

E-mail: sales@karos-spa.hu

Web: www.karos-spa.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny