Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Karos Spa ****superior Zalakaros

Hotel Karos Spa ****superior leží v rajskom prostredí, 400 metrov od centra Zalakaros. Tento wellness hotel je pre rodiny náležitý, uspokojuje všetky nároky na luxus, komfort a ojedinelosť.

Naši hostia môžu spoznať odpočinok a ozajstný pocit "Spa" v inštitúte pre krásu  na rozlohe 4000 m2, kde sa môžu zúčastniť na ozajstnom cestovaní časom z doby starých Rimanov. Na skoro 1000 m2 veľkej vodnej ploche nájde každý člen vašej rodiny niečo pre seba! 

Lokalita: Zalakaros
Balaton, HU

Reštaurácia

So špecialitami maďarskej a medzinárodnej kuchyne sa môžete oboznámiť v reštaurácii hotela, v Cafe Bare, v bare zv. Hajóbar, a v letných mesiacoch aj v Grillovej záhrade.

Wellness

Naši hostia môžu spoznať odpočinok a ozajstný pocit "Spa" v inštitúte pre krásu  a spa a saunový svet  na rozlohe 4000 m2, kde sa môžu zúčastniť na ozajstnom cestovaní časom z doby starých Rimanov.

Na skoro 1000 m2 veľkej vodnej ploche nájde každý člen vašej rodiny niečo pre seba! 2 veľké vonkajšie bazény a 5 vnútorných plaveckých a zážitkových bazénov, detské bazény, termálne kúpele, jakuzzi, vírivý kúpeľ očakávajú milovníkov wellnessu.


Na úseku Wellness 
nájdete ihriská pre deti, kde s bohatou možnosťou pestrých hier čakáme na vaše deti. Naše odborné učiteľky a pomocníčky s veľkou láskou očakávajú vaše ratolesti, a kým sa vy kľudne odpočívate, aj detská sa dobre pozabávajú. 

 

AKTUÁLNE  POBYTY

 

                                             

KONTAKT:

Adresa: 8749 Zalakaros Alma utca 1.

Tel.: 06 / 93 / 542-500

Fax.: 06 / 93 / 542-501

E-mail: sales@karos-spa.hu

Web: www.karos-spa.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA