Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Thermal*** Štúrovo

Prvý trojhviezdičkový hotel v Štúrove sa nachádza priamo v areáli rekreačného komplexu Vadaš Thermal. Z terasy sa pred Vami otvorí nádherná panoráma nielen celého areálu kúpaliska, ale aj mesta Štúrovo a unikátnej ostrihomskej baziliky. Hotel poskytuje celkom 47 izieb, konferenčné miestnosti, reštauráciu Thermal, úschovňu batožín, predajňu suvenírov, vyhliadkovú terasu.

CENA: 220,-€ / 2 osoby/ 2 noci

Lokalita: Nitriansky kraj, Štúrovo
,

Láska prechádza cez žalúdok - romantický balík pre páry

 • 2 x ubytovanie v hoteli Thermal, v izbe s manželskou posteľou na 2 noci
 • 2 x raňajky servírované na izbe 
 • 2 x večera pri sviečkach
 • 1 x používanie jacuzzi 30 min. v oddychovej miestnosti
 • neobmedzený vstup na krytú plaváreň počas celého pobytu (dva vnútorné bazény - plavecký a detský, vonkajší sedací bazén, dve sauny, oddychová miestnosť) V budove krytej plavárne nájdete aj kozmetický salón, pedikúru a kaviareň.
 • v máji vstup na termálne kúpalisko Vadaš, kde si môžete vyskú&ˇať zážitkový bazén Relax, plavecký a perličkový bazén, či obnovený zážitkový bazén Hviezda
 • 1 x 20 minutová masáž pre oboch v hotelovom salóne (masáž chrbta alebo chodidiel)
 • 1 x káva so zákuskom
 • možnosť prípravy čaju a ovocie na izbe
 • 10% zľava na obedy v reštaurácii Thermal
 • izbový servis
 • Wifi pripojenie na izbe
 • parkovanie pred hotelom
 • miestna daň

Cena: 220,-/pár

Platný do 31.5.2014 okrem obdobia Vianočných sviatkov  a Veľkej noci.

 

KONTAKT:

Adresa: Pri Vadaši 2., 943 01 Štúrovo

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA