Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Wellness Hotel Katalin**** Gyenesdiás

V blízkosti Balatonu, Keszthelyu a Hévízu, v rodinnej atmosfére Vás čaká Wellness Hotel v Gyenesdiási v tichom, pokojnom prostredí 200 metrov od pláže, prístavu a Balatonu. Náš hotel získal v roku 2009 ocenenie „Najkvetnatejší poskytovateľ ubytovania pri Balato76

CENA: od 77,-€ /osoba/ 2 noci

Lokalita: Maďarsko, Gyenesdiás
,

Víkendová wellness dovolenka

Platí od 5.1.2017  do 2.9. 2017, od štvrtka do nedele, okrem období sviatkov a zvýraznených období

Balík obsahuje:

  • Ubytovanie a služby zahrnuté do ceny ubytovania
  • Polpenzia, ktorá obsahuje raňajky a večeru vo forme švédskych stolov
  • Neobmedzené používanie bazénov, vírivky, fínskej sauny, aromatickej sauny (v prevádzke sezónne) a fitness počas otváracích hodín
  • 1 x 3 hodiny prenájom bicyklov alebo 1 x 1 hodina používania internetovej miestnosti
  • počas dňa detský kútik pre deti (bez dozoru)

Cena balíka: Eur/osoba

Penzión              Mimo       Hlavná           Hotel                    Mimo        Hlavná                                                                     sezóny     sezóna                                           sezóny       sezóna

3 dni / 2 noci           77,-            -                  3 dni / 2 noci          87,-               -

4 dni / 3 noci          111,-        144,-           4 dni / 3 noci         126,-             174,-

Zľavy pre deti: do 3 rokov zdarma; vo veku medzi 3-12 rokov 40 %

 

Pre viac informácii o hoteli kliknite sem

 

KONTAKT:

Adresa: 8315 Gyenesdiás, Szent István út 5.

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA