Odporúčame:

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

VILLAPARK Várgesztes

 

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Piroska***+ Bük

História hotela Piroska začína v 90. rokoch minulého st., kedy na jeho mieste stál penzión a kempovanie pre 50 karavanov. Vďaka  rozvoju nasledujúcich rokov je dnes Hotel Piroska so svojimi 92 izbami a pestrou wellnessovou ponukou liečebným a wellnessovým hotelom s rodinnou atmosférou.

Platí do 31.12.2017

CENA: od 85,-€ /osoba/ 2 noci

Lokalita: Maďarsko, Bük
,

Wellnessové všedné dni

Platí do 31.12. 2017,  od nedele do piatku, okrem sviatkov

  • ubytovanie  na 2 noci
  • polpenzia (raňajky vo forme švédskych stolov, obed  alebo večera vo forme kupónov )
  • 1 x masáž chrbta
  • používanie wellnes centra, (vonkajší bazén, zážitkový a detský bazén,  terasa na rodinný odpočinok, fínska, bio a infrasauna, turecká parná kúpeľ s aromaterapiou, tepidárium)
  • používanie fitness centra
  • parkovanie
  • transfer do liečebných kúpeľov Bük

Cena: 85 Eur/ osoba/ 2 noci v dvojlôžkovej izbe Classic + miestny poplatok 1,60 Eur/osoba/noc

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 11 Eur/noc

 

Pre viac informácii o hoteli kliknite sem

 

KONTAKT:

Adresa: 9737 Bük, Kossuth L. u. 60.

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny