Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Vértes****Konferenčný a Wellness Hotel Siófok

Vértes Konferenčný a Wellness Hotel  sa nachádza v centre mesta Siófok, 5 minút od pláže,  v pôvabnej uličke s platanmi. Môžete si  vychutnať  chutnú maďarskú a medzinárodnú kuchyňu v reštaurácii, alebo si dať čerstvý koktail v bare.

Vysoko profesionálny personál sa postará o všetky vaše potreby, od odporúčania o podnikoch s nočným životom, až po organizovanie veľkolepých konferencií a spoločenských udalostí v priestoroch hotela Vértes.

Lokalita: Siófok
Balaton, HU

Typy izieb

Hotel má 58 izieb, ktoré sú vybavené kúpeľňou, telefónom, satelitnou televíziou, klimatizáciou, sušičom vlasov a minibarom. Môžeme tiež ponúknuť veľké a pekné apartmány s elegantným nábytkom.  Hotel disponuje aj 2 izbami pre telesne postihnutých.

Hotelové služby

24-hodinová recepcia, uzavreté parkovisko , centrálny trezor,  bezdrôtový prístup k internetu, organizovanie programov, obstaranie vstupeniek na rôzne kultúrne, spoločenské a divadelné akcie, kaderníctvo

Reštaurácia

Naša reštaurácia s kapacitou 160-180 osôb čaká na hostí. Ponúkame Vám najlepšie maďarskej a medzinárodnej kuchyne formou bufetu, a tiež môžeme pripraviť pre vás špeciálne menu. Samozrejme si môžete vybrať z jedálneho lístka. (Vertes menu, Vértes special menu) . V drinkbare na vás čaká široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, kávových špecialít. Mali by ste vyskúšať našu koktail terasu.

Wellness

Každý, kto sa chce ozdravovať a relaxovať, si príde na svoje v 8 metrovom oválnom  bazéne s hĺbkou 1,4 m a s termálnou 32-34°C vodou.

Ak si však po náročnom dni chcete oddýchnuť v našom hoteli, odporúčame Vám návštevu Wellness centra s  komplexnou ponukou služieb – termálny bazén, sauna, vírivka, solárium, fitness centrum, rôzne masáže.

Konferencia

Naša konferenčná miestnosť s kapacitou 250 osôb je ideálnym miestom miesto pre obchodné rokovania a školenia. Konferenčná miestnosť je vybavená televízorom, videom, OHP a flip-chart rady. Na zvláštne prianie môžeme zabezpečiť projektor. Máme aj obchodné centrum, kde môžete mať pripojenie k internetu, faxu a kopírky.

AKTUÁLNE POBYTY

 

 

KONTAKT:

Adresa: H-8600 Siófok, Batthyány utca 24.

Tel: +3684312422

Fax: +3684310457

E-mail: sales@hotelvertes.hu, info@hotelvertes.hu

Web: www.hotelvertes.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny