Odporúčame:

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

VILLAPARK Várgesztes

 

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Best Western Pannonia Hotel **** Sopron

Best Western Pannonia Hotel ****  je najstarším hotela mesta Sopron, postavený v roku 1893 v štýle klasicizmu, nachádza sa v samom srdci historického mesta. Hotel očakáva vo svojom pôvodnom lesku svojich hostí s 62 individuálne vybudovanými izbami, uspokujúcimi všetky nároky.

Ponuka platí do 20.dec. 2017

CENA: 83,20-€ / 2 osoby/  noc

Lokalita: Západné Zadunajsko, Sopron
,

Medové týždne

Ponuka platí do 20.12.2017 (okrem sviatkov)

Cena : 83,20 Euro / 2 osoby /noc + miestny  poplatok cca 1,30 €/osoba od 18 rokov

V cene :

  • 6 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
  • bohaté raňajky formou bufetu
  • večere pri sviečkach
  • 1 x večera v exkluzívnej reštaurácii Erhardt
  • bezplatný izbový servis
  • šampanské na izbe
  • vstup do wellness centra ( plavecký bazén, fínska sauna, jacuzzi )
  • business corner
  • Wifi internetové pripojenie v celom hoteli
  • foto na pamiatku - darček od hotela

 

Pre viac informácii o hoteli kliknite sem

 

KONTAKT:

Adresa: 9400 Sopron, Várkerület 75.

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny