Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Spirit Hotel Thermal Spa***** Sárvár

Jedinečný päťhviezdičkový hotel ponúka 273 unikátnych dizajnérskych izieb a apartmánov, wellness služby, terapeutické a rekreačné služby, športové možnosti. V areáli hotela vyvierajú liečivé termálne pramene z hľbky 1056 metrov pri teplote 46ºC.

Platí  do 29.12.2017

CENA: od 239,-€ /osoba/ 2 noci

Lokalita: Západné Maďarsko, Sárvár
,

Spirit Love

Ponuka je platná do 29.12.2017.

Balík obsahuje:

  • 2 alebo 3 x ubytovanie
  • 2 x raňajky formou bufetu
  • 2 x večera pri sviečkach v štýlovej reštaurácii Onyx
  • uvítací nápoj
  • sladké prekvapenie a šampanské na izbe
  • 1 x perličkový kúpeľ vo dvojici (20’)
  • vstup do wellness centra: vnútorné a vonkajšie bazény , termálne, zážitkové a detské bazény, bazény s vodným prúdom, veľkorozmerný whirpool, vnútorný a vonkajší whirpool s termálnou vodou, športový bazén (25m x 12m)
  • saunový ostrov: parná kabína, ružová sauna, biosauna, aroma kabína, fínska sauna, infrasauna, lakónium, soľná jaskyňa, štôlňová sauna, jacuzzi, tropický dážď
  • vstup do fitness centra
  • účasť na rôznych športových programoch

Ceny od:

Nástup na pobyt: nedeľa, pondelok, utorok alebo streda      
Dvojlôžková izba Premium:   239,-EUR / osoba / 2 noci

Nástup na pobyt:  štvrtok, piatok  alebo sobota    
Dvojlôžková izba Premium:   355,-EUR / osoba / 3 noci

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1,5 EUR /noc /osoba nad 18 rokov a parkovné 4,- EUR /auto/noc.

 

Pre viac informácii o hoteli kliknite sem

 

KONTAKT:

Adresa: 9600 Sárvár, Vadkert krt. 5.

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA