Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Diamant Wellness Hotel**** Dunakiliti

Hotel Diamant, Szigetköz**** sa nachádza vo vzdialenosti 70 km od Viedne a len 25 km od Bratislavy. Hotel je komplex budov s rozlohou 4000 m2 ležiaci na 5 hektárovej nábrežnej ploche. V našom hoteli s elegantne riešeným interiérom, je Vám  k dispozícií 50 klimatizovaných izieb.

Platí do 31.12.2017

CENA: cca. 50,-€ /osoba/ noc

Lokalita: Západné Zadunajsko, Dunakiliti
,

Seniorský pobyt

Akcie v priebehu týždňa pre seniorov od 60 rokov  relaxačno-omladzovacími ošetreniami! Trávte aktívne strieborné roky!
Túžite po dlhých prechádzkach, kľude a čerstvom vzduchu v malebnom prostredí?

 Obsah akčného wellness balíka:

  • Ubytovanie v štandardných dvojposteľových izbách
  • Bohaté bufetové raňajky
  • Čaj o piatej v Greenfield Pube / deň
  • Pre dámy 1 hydratačná masáž tváre a dekoltu v trvaní 15 minút
  • Pre pánov do daru 1 relaxačná švédska masáž chrbta v trvaní 20 minút
  • Bezplatné používanie bicyklov - 2 hodiny/osoba
  • Používanie kúpacieho plášťa
  • Používanie wellness časti hotela: vnútorný bazén, fitness miestnosť, jacuzzi, aromatická, fínska a infrasauna, parkovanie, vonkajší bazén (máj – október)

Cena balíka do 31.12.2017:

Ubytovanie na 1 noc : 13.000 Ft/osoba

Ubytovanie na 2 noci:  20.400 Ft/osoba

Ubytovanie na 3 noci:  28.800 Ft/osoba

Ubytovanie na 4 noci: 36.000 Ft/osoba

Ubytovanie na 5 noci: 42.300 Ft/osoba

Balík si možno rezervovať od nedele do piatku!

 

 

KONTAKT:

Adresa: 9225 Dunakiliti, Csölösztői u. 1.

 Tel: +36  96 / 671 - 470

 Fax: +36  96 / 671 - 477 

 E-mail:  info@diamanthotel.hu

Web: www. diamanthotel.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA