Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Wellness Hotel Kapitány **** Sümeg

Hotel Kapitány **** Wellness hotel sa nachádza pod viac než 7- storočným hradom. 4*-ová kategória sa spája s 5*-ovou obsluhou. Hotel postavený v historickom prostredí ponúka všetok luxus, ktorý potrebujete na odpočinok - kúpele v orientálnom štýle, špeciálne wellness služby, tradičnú a šetrnú kuchyňu a bohatý program počas celého roka.

Krásne a pokojné prostredie hotela je ideálnym miestom pre odpočinok, ale hostia sa môžu pocítiť atmosféru stredoveku.

Lokalita: Sümeg
Stredné Zadunajsko, HU

IZBY

154 izieb a apartmánov je vybavených klimatizáciou, telefónom, pripojením na internet, televízorom a minibarom. V kúpeľni je Vám k dispozícii župan a fén.

Z balkónov väčšiny izieb sa naši hostia môžu kochať panorámou hradu Sümeg, ktorý ako keby strážil mesto rozprestierajúce sa pod ním.

HISTORICKÉ JAZDECKÉ HRY a STREDOVEKÉ HODY

Počas prvej časti programu môžete pokochať ukážkou jazdeckej drezúry a vysokej jazdeckej školy. V druhej časti programu naši rytieri predvedú ako statoční obrancovia bránili hrad Sumeg pre Turkami. Súčasťou predstavenia sú aj ukážky techniky pešieho boja a boja na koni (lukostreľba, hod bojovou hviezdicou, sekerou a oštepom), boj zblízka (mečmi, štítmi, palicami, atď). Účinkujúci sú po celý čas v dobových kostýmoch, historickú atmosféru posilňuje aj dobová hudba a rozprávač. Do programu sme zahrnuli aj tanec, cirkusové jazdecké kúsky, poéziu a dobovú hudbu, to všetko na pozadí historického príbehu.

Súčasťou programu sú stredoveké hody, počas ktorých hrá cigánska hudba a hostí obsluhujú rytieri a hradné dámy v dobovom oblečení.

Od jesene do jari sa Historické jazdecké hry organizujú týždenne 2-krát, v stredu a v sobotu, v júli a auguste denne aj viac krát. Program sa koná na úpätí hradu v Rytierskej aréne (kapacita 1000 osôb) alebo v krytej Rytierskej sále (kapacita 500 osôb), v závislosti od počasia.

Wellness centrum

  • Kúpele "Kaplidža": plavecký bazén, zážitkový bazén, perličkový kúpeľ, detský bazén, vonkajší bazén (máj – okt.) NOVINKA ROKA 2011 +100 m2 vírivka s atrakciami + nový detský bazén so šmykľavkami
  • Saunový ostrov: infrasauna, fínska sauna, soft sauna, parná kabína
  • Techno Gym Fitness: posilňovacie stroje, kardio stroje
  • Manikúra - pedikúra
  • Kaderníctvo, kozmetika

 

 

KONTAKT:

Adresa: Tóth Tivadar u. 19., 8330 – Sümeg

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny