Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hétkúti Wellness Hotel**** Mór

Hétkúti Welness Hotel**** sa nachádza v doline Hétkúti pri pohorí Vértes. Vidieckou eleganciou zariadené izby ponúkajú príjemný oddych každému cestovateľovi. Hotel je ideálnym miestom pre konferencie, tréningy, rodinné a iné podujatia v kľudnom prostredí. Súčasťou hotela je jazdecký park, ktorý očakáva milovníkov koní počas celého roka s možnosť jazdenia na koňoch a na kočoch.

Lokalita: Stredné Zadunajsko, Mór
,

Wellness pobyt

Ponuka platí  do 21.12.2014.

 • 2 x ubytovanie
 • 2 x polpenzia
 • 1 x káva,  čaj, horúca čokoláda a ochutnávka zákusok v bare 
 • vstup do wellness centra hotela
 • 1 x program podľa výberu (30 min. masáž tváre medom a mliekom alebo 20 min. hydromasážny kúpeľ s medom a mliekom alebo 1 x jeep tour na farmu Galloway alebo na Csókakő)
 • vstup do wellness centra hotela
 • župan a saunové uteráky
 • bezplatné uzatvárateľné parkovisko

Cena: 28 900 HUF/osoba v dvojlôžkovej izbe ŠTANDARD /2 noci

        29 900 HUF/osoba v dvojlôžkovej izbe PREMIUM/2 noci

           31 900 HUF/osoba v dvojlôžkovej izbe SUPERIOR /2 noci

           35 900 HUF/osoba v APARTMÁNE /2 noci

Zľavy pre deti:

 • dieťa do 4 rokov na izbe rodičov - zdarma
 • dieťa 4-14 rokov na prístelke 14 900 HUF/osoba /2 noci
 • osoba od 14 rokov na prístelke 19 900 HUF/osoba /2 noci

Predĺženie pobytu: 11 900 HUF/osoba /noc

 • dieťa 4-14 rokov na prístelke 5 900 HUF/osoba /noc

 

Pre viac informácii o hoteli kliknite sem

 

KONTAKT

Adresa: H-8060 Mór, Dózsa György u. 111.

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA