Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Kaskády****

Hotel Kaskády Vám ponúka kongresové služby, ubytovanie v moderne zariadených izbách a luxusných apartmánoch, wellness programy. Hotel  má v ponuke špeciálne masáže – BALI, sauny, thermal paradise, vnútorný a vonkajší bazén a rôzne wellness balíky.

Ponuka platí do 21.dec. 2017

CENA: od 262-€ / osoba/ 2 noci

Lokalita: Banskabystrický kraj, Sliač - Sielnica
,

Beauty & SPA by MATIS

Salónne ošetrenie MATIS Paris - jedinečný rituál krásy, upokojujúcich vôní a farebnej harmónie, ktorá premení každodennú starostlivosť o pleť na intenzívnu relaxáciu. MATIS Paris - láska na prvý dotyk

Termín: 2. január   -21. december 2017.

 • ubytovanie v štandardnej dvojposteľovej alebo jednoposteľovej izbe
 • welcome drink
 • polpenzia
 • romantická večera pri sviečkach
 • neobmedzený vstup do termálneho bazéna
 • termálny bazén s tryskami
 • termálny bazén s lehátkami a slnečníkmi ( máj-október)
 • tepidárium, ľadopád
 • sauna, para, infrasauna
 • jacuzzi
 • fitness
 • zapožičanie župana
 • oddychová zóna
 • čajový bar vo wellness
 • internet, parkovanie


2 noci
3 noci 4 noci 5 nocí 6 nocí
Cena za osobu v dvojposteľovej izbe (1/2) 262 € 330 € 405 € 471 € 583 €
Cena za osobu v jednoposteľovej izbe (1/1) 295 € 381 € 470 € 552 € 678 €

Cena nezahŕňa miestny poplatok 0,60 EUR /  osoba / noc
Príplatok za dvojposteľovú izbu EXECUTIVE je 7,- EUR / izba / noc, dvojposteľovú  DE LUXE 35,- EUR / izba / noc , za apartmán KLASIK 50,- EUR /  izba /noc, za apartmán DE LUXE 150,- EUR / izba / noc, za apartmánový dom 60,- EUR  / noc (minimálne 4 dospelé osoby).

Balíček BEAUTY pri ubytovaní na 2 - 3 noci: miska ovocia na izbe pri príchode, kaviárové protivráskové ošetrenie pleti francúzskou kozmetikou MATIS (90 min), celotelový čokoládový zábal (60 min), ošetrenie nechtovej platničky, jednofarebné lakovanie

Balíček BEAUTY pri ubytovaní na 4 - 5 noci: miska ovocia na izbe pri príchode, kaviárové protivráskové ošetrenie pleti francúzskou kozmetikou MATIS (90 min), celotelový čokoládový zábal (60 min), ošetrenie nechtovej platničky, jednofarebné lakovanie, ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti (15 min)

Balíček BEAUTY pri ubytovaní na 6 a viac nocí: miska ovocia na izbe pri príchode, kaviárové protivráskové ošetrenie pleti francúzskou kozmetikou MATIS (90 min), celotelový čokoládový zábal (60 min), ošetrenie nechtovej platničky, jednofarebné lakovanie, ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti (15 min), ošetrenie na vyhladenie mimických liniek a vrások (75 min)

 

KONTAKT:

Adresa: Letecká 19, 962 31 Sliač - Sielnica, Slovakia

Tel.: +421 - 45 - 544 11 22, 544 11 23, 544 11 24

rezervácie ubytovania: +421 - 45 - 5300026
Fax: +421 - 45 - 544 28 83

E-mail: rezervacie@hotelkaskady.sk

Web: www.hotelkaskady.sk

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA