Odporúčame:

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

VILLAPARK Várgesztes

 

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií

Hotel Hajnal*** Mezőkövesd

 

Jedinečný kúpeľný a wellness raj na úpätí pohoria Bükk,  150 m od termálneho a zážitkového kúpaliska  Zsóry. Hotel je situovaný v príjemnom a tichom prostredí.

Pre našich hostí máme k dispozícii  60 izieb. K dispozícii je aj reštaurácia, bar, detské ihrisko, konferenčné miestnosti a parkovisko. V reštaurácii Vás čaká maďarská či medzinárodná kuchyňa a v ponuke sú aj diétne, diabetické a vegetariánske jedlá. Hotel ponúka vlastné liečebné a wellness centrum.


viac informácií
Hotel Kaskády****

Hotel Kaskády Vám ponúka kongresové služby, ubytovanie v moderne zariadených izbách a luxusných apartmánoch, wellness programy. Hotel  má v ponuke špeciálne masáže – BALI, sauny, thermal paradise, vnútorný a vonkajší bazén a rôzne wellness balíky.

Ponuka platí do 21.dec. 2017

CENA: od 171-€ / osoba/ 2 noci

Lokalita: Banskabystrický kraj, Sliač - Sielnica
,

VITALITY & SPA

Termín:  2. január 2017 - 21. december 2017.

Vopred sa Vám ospravedlňujeme, že v termíne 10.-24.1.2012 nebude možné poskytovať hydromasážne vane a rašelinové zábaly. Z tohto dôvodu v uvedenom termíne nepotvrdzujeme balíky Vitality & Spa. Veríme, že si vyberiete niektorý z našich ďalších pobytových wellness balíkov.
Ďakujeme za porozumenie.

 • ubytovanie v štandardnej dvojposteľovej alebo jednoposteľovej izbe
 • welcome drink
 • polpenzia
 • neobmedzený vstup do termálneho bazéna
 • termálny bazén s tryskami
 • termálny bazén s lehátkami a slnečníkmi ( máj-október)
 • tepidárium, ľadopád
 • sauna, para, infrasauna
 • jacuzzi
 • fitness
 • zapožičanie župana
 • oddychová zóna
 • čajový bar vo wellness
 • internet, parkovanie


2 noci
3 noci 4 noci 5 nocí 6 nocí
Cena za osobu v dvojposteľovej izbe (1/2) 171 € 228 € 305 € 371 € 458 €
Cena za osobu v jednoposteľovej izbe (1/1) 203 € 289 € 370 € 452 € 562 €

Cena nezahŕňa miestny poplatok 0,60 EUR /  osoba / noc
Príplatok za dvojposteľovú izbu EXECUTIVE je 7,- EUR / izba / noc, dvojposteľovú  DE LUXE 35,- EUR / izba / noc , za apartmán KLASIK 50,- EUR /  izba /noc, za apartmán DE LUXE 150,- EUR / izba / noc, za apartmánový dom 60,- EUR  / noc (minimálne 4 dospelé osoby).

- Balíček VITALITY pri ubytovaní na 2 - 3 noci: rašelinový zábal, perličkový kúpeľ s vonnou esenciou, celotelová hydromasáž s kryštálmi z Mŕtveho mora. Od 2.1. 2012 je v balíčku Vitality namiesto celotelovej hydromasáže s kryštálmi z Mŕtveho mora klasická masáž chrbta (20 min).

- Balíček VITALITY pri ubytovaní na 4 - 5 noci: rašelinový zábal, perličkový kúpeľ s vonnou esenciou, celotelová hydromasáž s kryštálmi z Mŕtveho mora, klasická masáž (20 min)

- Balíček VITALITY pri ubytovaní na 6 a viac nocí: 2 x rašelinový zábal, perličkový kúpeľ s vonnou esenciou, celotelová hydromasáž s kryštálmi z Mŕtveho mora, klasická masáž (20 min), reflexná masáž chodidiel

 

KONTAKT:

Adresa: Letecká 19, 962 31 Sliač - Sielnica, Slovakia

Tel.: +421 - 45 - 544 11 22, 544 11 23, 544 11 24

rezervácie ubytovania: +421 - 45 - 5300026
Fax: +421 - 45 - 544 28 83

E-mail: rezervacie@hotelkaskady.sk

Web: www.hotelkaskady.sk

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny