Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Liečebný hotel kráľa Mateja***superior

Liečebný hotel kráľa Mateja***superior sa prestiera na severovýchodnej časti Podunajskej nížiny v centre Hajdúszoboszló, 200 m od mestských liečebných a termálnych kúpeľov.

Hajdúszoboszló je jedno z najpopulárnejších rekreačným miest Maďarska. Kúpalisko, aquapark a liečivé kúpele tvoriace jednotu, sú najväčším vodným komplexom Európy.

Lokalita: Hajdúszoboszló
Eastern Hungary, HU

Izby

Trojhviezdičkový hotel má 73 štandardných dvojlôžkových izieb, 19 dvojlôžkových izieb superior, 8 trojlôžkových izieb, 5 rodinných izieb a dva apartmány.

Štandardné izby: dvojlôžkové, nefajčiarske, kúpeľňa (sprcha a WC), TV, telefón, za poplatok minibar a trezor.

Superior izby: dvojlôžkové, nefajčiarske, kúpeľňa (sprcha a WC), TV, telefón, klimatizácia, za poplatok minibar a trezor.

Rodinná izba: 2 lôžka, 2 samostatné izby, nefajčiarske, kúpeľňa (sprchovací kút a WC), TV, telefón, za poplatok mini bar a trezor.

Trojlôžková izba Superior: nefajčiarska, bez balkóna, kúpeľňa (sprchovací kút a WC), TV, telefón, klimatizácia, za poplatok minibar a trezor.

Štvorlôžková izba Superior: nefajčiarska, bez balkóna, kúpeľňa (sprchovací kút a WC), TV, telefón, klimatizácia, poschodové postele (12 rokov), za poplatok minibar a trezor.

Wellness služby

  • jaskynné kúpele
  • termálny bazén s teplotou 32 až 34 ° C
  • termálny bazén s teplotou 36 až 38 ° C
  • perličkový kúpeľ
  • detský bazén, vonkajší bazén (v lete)
  • komplexné liečebné a wellness procedúry, soľná terapia
  • sauna park, fínska sauna, infra sauna
  • pedikúra, manikúra, kaderník

 

KONTAKT

Adresa: H-4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 17.

Tel.: +36 (52) 360-200, Fax: +36 (52) 361-974,

E-mail: matyashotel@t-online.hu

Web: www.matyashotel.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA