Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel International****

Hotel International**** je súčasťou golfového rezortu vo Veľkej Lomnici a poskytuje kvalitné a komplexné služby nielen golfistom počas celého roka. Elegantný, štýlový a vďaka svojej polohe priamo na golfovom ihrisku aj jedinečný hotel.

Platí do 15.12.2017

CENA: 136,-€ /osoba/ 2 noci

Lokalita: Prešovský kraj, Veľká Lomnica
,

Wellness pobyt

Trojdňový pobyt pre 2 osoby / 272 € zahŕňa:

  • ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby v komfortne a štýlovo zariadených dvojposteľových izbách,
  • pestré raňajky formou bufetových stolov,
  • 1x večera (výber z trojchodového menu),
  • misa ovocia a pitný režim,
  • neobmedzený vstup do wellness centra s vnútorným a vonkajším bazénom, vírivkou, parnou, suchou a infra- saunami, tepidáriom a posilňovňou (sauny po 15:00),
  • 2 x 60 min masáž podľa vlastného výberu (klasická, reflexná, lymfodrenáž tváre a krku),
  • 35 % zľava na green fee,
  • bezplatné pripojenie na internet a strážené parkovisko,
  • využívanie tréningových plôch zadarmo (t.j. vstup na kryté odpalisko, putting green a chipping area),
  • 35% zľava na green fee. 

CENA: 272 € / 2 osoby (t.j. 68 € / osoba / noc v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami)

V prípade záujmu o predĺženie pobytu je doplatok 90 € / noc pre 2 osoby vrátane raňajok a neobmedzeného vstupu do wellness centra.

V cene ubytovania nie je zahrnutá miestna daň 0,50 € / osoba / noc.

 

KONTAKT:

Adresa: Tatranská 754, 059 52 Veľká Lomnica

Tel.: +421 52 4661 111

Fax: +421 52 4661 112

E-mail: international@golfinter.sk

GPS: 49° 08´13´´ N, 20°20´23´´ E

Web: www.international.sk

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA